Czym się różni wróżka od medium?

Posted by

Wróżki i media nadal są popularne ze względu na korzyści, jakie oferują. Mogą przynieść poszczególnym osobom odpowiedzi na pytania, które mają, lub zamknąć je. Jeśli rozważasz zaplanowanie sesji z jedną z nich, ważne jest, abyś wiedział, jak się różnią, abyś mógł przejść do właściwej sesji. Media będą głównie pomagać jednostkom komunikować się ze zmarłymi. Mogą sięgać do życia pozagrobowego i komunikować się z duchami. Być może jest coś, co zapomniałeś powiedzieć ukochanej osobie. A może chcesz komunikować się z drugą stroną, aby szukać odpowiedzi. Z kolei wróżki są w stanie przewidzieć naszą przyszłość. W większości przypadków medium będzie w stanie dostarczyć wiadomość komuś, kto odszedł. Ludzie, którzy opłakują śmierć bliskiej osoby, zwykle szukają mediów. Być może jest coś, czego nigdy im nie powiedzieli lub po prostu chcą się z nimi porozumieć po raz ostatni. W każdym razie medium działa jako pomost między światem fizycznym a duchowym.

O tym warto pamiętać!

Sceptycy mogą twierdzić, że nie ma duchowego niebezpieczeństwa w uczestnictwie w seansie. Publiczność jest często zabawiana, ale istnieją finansowe i emocjonalne konsekwencje pokładania nadziei w potencjalnej komunikacji z martwym małżonkiem lub rodzicem. Bycie medium oznacza zdolność otrzymywania wiadomości od duchów z drugiej strony. Istnieje kilka różnych rodzajów medium, medium mentalnego i medium fizycznego.

Medium mentalne to takie, które jest w stanie komunikować się z duchami lub otrzymywać wiadomości z drugiej strony, gdy są świadome za pomocą różnych środków, takich jak słuchanie ich, widzenie obrazów mentalnych, silne uczucia lub inne środki. Medium fizyczne to ktoś, kto wchodzi w stan transu i pozwala swojemu fizycznemu ciału być używanym przez ducha do przekazywania wiadomości. Dopóki dana osoba nie wzrośnie w zaufaniu i wiedzy, ten dar może być czasami przytłaczający, a nawet trochę przerażający dla kogoś bez wsparcia i zachęty.

Podsumowanie

Informacje, które udostępnia medium, mogą być łatwiejsze do zweryfikowania przy pomocy energii osoby martwej. Mogą zostać udostępnione pewne konkretne informacje, które tylko ona i dana osoba znają. Kiedy media udostępniają te osobiste, bardziej prywatne dane, buduje się w ten sposób zaufanie. Wróżki nie mogą tego zrobić. To od osoby poszukującej ich usług zależy, czy uwierzy w to, co mówi. Jednak to, co mogą zaoferować, to wskazówki dotyczące doniosłych wydarzeń w życiu danego człowieka. Warto wejść także na stronę internetową sprawdzonawrozka.pl.

Leave a Reply