Modne plecaki dla dziewczyn

Posted by

Jeżeli poszukujecie plecaka, który miałby być zarazem modny i dziewczęcy a do tego funkcjonalny, to bardzo dobrze trafiliście, bo dziś zajmiemy się właśnie tym tematem! Obecnie plecaki nosimy nie tylko do szkoły czy na uczelnie, ale służą nam one także w zwykłych, codziennych sytuacjach zastępując torebki miejskie. Dzięki temu możemy przebierać we wzorach i fasonach, bez względu na nasz wiek.

Młodszym nastolatkom(choć nie tylko) z pewnością przypadną do gustu plecaki w formie zwierzątek. Obecnie w większości popularnych sklepów znajdziemy plecaki w kształcie kota, psa czy pandy. Czasem będą to jedynie nadruki, czy wzór np. panterka czy zebra, częściej jednak placki mają uszy, oczy a nawet ogonki. Dzięki temu, że występują w różnych kolorach, niekoniecznie tych „zwierzęcych”, możemy dobrać je do swojej garderoby i z dumą prezentować swój plecaczek na co dzień.

Innym trendem, który od kilku sezonów nie wychodzi z mody są plecaki z eko skóry. Wzorowane na eleganckie torebki, vintage czy też styl boho sprawiają, że każda z nas może wybrać coś dla siebie. W tym sezonie na tego typu plecakach królują różnego rodzaju naszywki, od tych przypominających emotikony, przez zabawne hasła aż do ulubionych zespołów. Znajdziemy je głównie w kolorze czarnym, choć ze względu na to, że są to plecaki dla dziewczyn, nie zabraknie też pastelowego różu czy beżu i bieli.

Przykładowe plecaki: https://www.brytyjka.pl/plecaki-dla-dziewczyn-cat-40.html

Dla tych, którzy preferują bardziej sportowy styl, także nie zabraknie propozycji! Tutaj modne są plecaki worki, często z motywacyjnymi hasłami, choć nie tylko. Takie plecaki pomieszczą naprawdę mnóstwo rzeczy, a przy odpowiednim połączeniu stworzą nam niebanalną stylizację. Mogą łączyć dwa poprzednie typy, bo często spotyka się plecaki worki z eko skóry lub z motywem zwierzęcym.

Jak widać, plecaki dla dziewczyn niejedno mają imię! Wszystko zależy od tego dokąd chcemy go nosić a także jaki chcemy prezentować styl. Jedno jest pewne: każdy znajdzie coś dla siebie!

Leave a Reply