Na ostatnią chwilę

Posted by

Wybierając ofertę wycieczkową na ostatnią chwilę, nie ma zbyt dużo czasu na wybrzydzanie, trzeba się skupić na czymś znacznie ważniejszym, na pakowaniu potrzebnych rzeczy. Przygotowanie odpowiednio dopracowanej listy, powinni ten proces nieco usprawnić, a najlepiej jest jeszcze wykreślać, to co już zostało umieszczone w walizce. Należy pamiętać, że potrzebne są tylko niezbędne rzeczy, czyli coś takiego, jak ciuchy na zmianę, buty na piesze wycieczki, zapas wody, a także potrzebne akcesoria, na przykład do robienia zdjęć. Przydać się może dodatkowy komplet baterii oraz pamięć mająca na celu przechowywanie dodatkowych plików. 

Ciekawy program wycieczki

Ciekawy program, to taki dość napięty grafik, zwłaszcza jeśli jedzie się na kilka dni, aby rzeczywiście dużo obejrzeć, a zabytków w okolicy jest dość sporo. Samo zwiedzanie, to nie tylko chodzenie po obiektach zamkniętych, bo są także ciekawe miejsca w plenerze, takie jak cmentarze i parki, zupełnie niespotykane, z ciekawymi gatunkami drzew i zajmujące dużo większą, niż w innych krajach przestrzeń.

Śladami Mickiewicza

Adam Mickiewicz, znany polski pisarz światowej sławy, nie tylko związany był z polską, taką jaką mamy dziś, ale z miejscami, które dziś stanowią inne terytorium, a mianowicie Ukrainę. Podążając jego śladami, można trafić na plac, który został jemu właśnie poświęcony, a na którym znajduje się bardzo wyjątkowa kolumna. Cały plac stanowi ciekawą infrastrukturę i może być ciekawym tłem do zdjęć, także robionych w czasie wyprawy, na ostatnią chwilę.

st-andrews-kosciol

Lwów miasto cerkwi

Na całej Ukrainie znaleźć można wiele takich obiektów sakralnych, które są przeznaczone dla wiernych religii prawosławnej oraz grekokatolickiej. Można znaleźć bardzo ciekawe obiekty tego rodzaju. Jednym z nich może się okazać Cerkiew Wołoska, stanowiąca połączenie kilku budynków, złączonych ze sobą w jedną budowle, a to można obejrzeć tylko dzięki wybraniu oferty wycieczki do Lwowa z Lublina. Na którą warto się wybrać z przyjaciółmi, aby wspólnie poznawać historię oby krajów: Polski i Ukrainy.

 

Leave a Reply