Odwieczny problem, czyli co na prezent?

Posted by

Każdy z nas staje przed problemem wyboru prezentu przynajmniej kilka razy w życiu. Okazji jest mnóstwo – imieniny, urodziny, rocznice, a także wesela. Często najwięcej wysiłku sprawia nam kupno prezentu dla najbliższych osób. Wiadomo, chcemy komuś kogo lubimy bądź kochamy sprawić radość. W przypadku prezentu weselnego presja bywa największa. Dylemat zaczyna się już w momencie wyboru odpowiedniego pierwszego upominku, jakim są kwiaty, które wręczamy Młodym w kościele.

W dzisiejszych czasach bukiet pięknych i pachnących, żywych kwiatów pomału odchodzi do lamusa. Przyszła para młoda często umieszcza na zaproszeniach jakiś wierszyk lub adnotację a propos preferencji w tym temacie. Aktualnie popularne stają się zbiórki pieniędzy na szpitale, zbiórki karmy lub najpotrzebniejszych rzeczy dla schronisk dla psów, a także maskotki dla domów dziecka, wpłaty na wskazane fundacje. Wybór pary przyszłych małżonków zależy od ich upodobań i zainteresowań. A co jeśli wskazań brak lub mąż i żona pragną napić się w podróży poślubnej jakiegoś dobrego trunku? Dobrym rozwiązaniem jest zakup wina.

Gustownie i elegancko – jak wręczyć prezent?

Nie będę się rozpisywać na temat jakie wino wybrać, bo to wszystko zależy od apetytu obdarowywanych i zasobności portfela gościa. Mogę jedynie podpowiedzieć jak ładnie wręczyć butelkę, żeby wyszło z klasą. Podczas składania życzeń wręczenie „gołej” butelki nawet najbardziej wykwintnego trunku nie wygląda dobrze. Idealnym rozwiązaniem jest skrzynka na wino. Jakże proste i ogólnodostępne rozwiązanie, a dodaje fasonu.

Pięknie zapakowane butelki możemy na szybko kupić w najbliższym sklepie alkoholowym lub nawet markecie, ale trzeba brać pod uwagę, że nie będzie to powalający jakościowo trunek. Jeśli chcemy się wysilić, mamy czas na szukanie prezentu idealnego, nasza skrzynka na wino może stać się małym arcydziełem. Możliwości jest mnóstwo. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej wspomnianą frazę, a otrzymamy wiele propozycji. Skrzynka na wino może być klasyczna i prosta lub fantazyjnie rzeźbiona, grawerowana. Moim zdaniem jest to ciekawy pomysł na uatrakcyjnienie prezentu.

 

Leave a Reply