Poleasingowe dell laptopy – tanie notebooki o atrakcyjnych parametrach

W dzisiejszych czasach każdy z nas potrzebuje komputera. Jedni wykorzystują go do pracy, inni do oglądania filmów, przeglądania social mediów, a znajdą się tacy, którzy korzystają z niego zamiast książki i służy im jak swoista elektroniczna encyklopedia. Niezależnie od tego do czego wykorzystujemy laptopa, warto takiego posiadać. Najlepiej będzie, jeśli wybierzemy laptopa „z drugiej ręki”, czyli laptopa używanego. Wiele firm w ostatnim czasie bierze sprzęt w leasing. W grę wchodzą również laptopy i komputery. Dobrymi parametrami i stanem technicznym cieszą się poleasingowe dell laptopy.

Czy rzeczywiście poleasingowe laptopy dell są tak dobre jak mówią?

Laptopy poleasingowe nie mogą być ani niskiej jakości ani być uszkodzone. Poleasingowe znaczy, że zostały wykupione po zakończeniu spłacania leasingu. W takiej samej ilości jak zostały kupione, zostają wystawione na aukcję. Z reguły produkt zakupiony hurtowo jest tańszy – tak też jest w tym przypadku. Najczęściej decyzję wzięcia sprzętu w leasing podejmują duże firmy. Po latach użytkowania pozbywają się go, ale nie dlatego że się zepsuł. Mnóstwo firm kończy swoją działalność, zmienia branżę bądź przechodzi na wyższy poziom i wymienia sprzęt ze względu na zmianę standardów.

Które poleasingowe laptopy dell są warte uwagi?

Zależne jest to od tego jakim typem klienta jesteśmy. Jeśli dopiero co otworzyliśmy biuro możemy zdecydować się na zakup całej partii laptopów – 5, 10, a może 20 na zapas. Wszystko zależy od naszego budżetu i zapotrzebowania. Osoby prywatne poleasingowe laptopy dell raczej wezmą na sztuki. Na każdej sztuce w stosunku do nowego produktu można zaoszczędzić od 40 do 60%. Każdy produkt przed zapakowaniem i wysłaniem do klienta na jego życzenie jest jeszcze raz testowany w ramach wykrycia możliwych usterek.

Największą popularnością cieszą się poleasingowe dell laptopy w przedziale cenowym 1000 – 1200 zł. Ten przedział cenowy oferuje nam już przyzwoite parametry w przystępnej cenie. Doskonałym przykładem będzie Dell Latitude E6440. Kompaktowy laptop o przekątnej ekranu 14 cali został wyposażony w matrycę wyświetlającą obraz w rozdzielczości 1366 x 768. Na jego pokładzie znalazł się procesor i5-4300M obsługujący tryb turbo taktowany 4 rdzeniami o częstotliwości 2,6 GHz. Ma 8 GB pamięci RAM i jeden z najszybszych dysków SSD 240 GB.

Jak widać, prezentuje się jak typowy zestaw dla osoby pracującej czy uczącej się. Dla takiego laptopa problemem nie jest uruchomienie przeglądarki, a przy tym kilku programów Adobe jak Photoshop, Illustrator czy InDesign. Wsystko przebiega płynnie i bezproblemowo. A to wszystko za niecałe 50% oryginalnej ceny!