Regały firmy Metro – nowe rozwiązania starych problemów

Posted by

Firma ma bogatą, sięgającą osiemdziesięciu lat historię. Nie pozostaje to bez znaczenia – wraz z upływem czasu pojawia się doświadczenie, na które składa się między innymi rozeznanie w potrzebach klientów. Firma stopniowo poszerzała swój asortyment, zdobywając zaufanie wielu osób na całym świecie. Szczególnie doceniona została w Stanach Zjednoczonych, gdzie uważana jest za lidera na płaszczyźnie produktów systemów magazynowych. Te zaś w pełni wykonują powierzone im zadanie, tj. pomagają korzystnie zagospodarować przestrzeń.

Na czym polega ich wyjątkowość?

Regały Metro przysługują się wielu placówkom na całym świecie – od zwykłych sieci fast-food takich jak KFC, aż po restauracje i hotele pięciogwiazdkowe, czy nawet laboratoria i placówki opieki medycznej. Dzięki zaoszczędzonej przestrzeni ułatwiają system pracy, co posiada ścisły związek z wydajnością pracownika. Na szczególną uwagę jednak zasługuje fakt, że meble, wystawione nawet na ciężkie warunki otoczenia, nie ulegają degradacji korozyjnej. Co więcej – są w stanie zabezpieczyć przechowywane w nich produkty przed szerzącą się inwazją bakterii. Było to możliwe dzięki zastosowaniu w regałach firmy Metro odpowiedniej powłoki ochronnej, mającej na celu ochronę produktów przed działaniem bakterii, grzybów oraz pleśni.

Funkcjonalność regałów.

Regały Metro zostały przede wszystkim tak skonstruowane, by przystosować się do wymagań klientów. Wobec tego posiadają szeroką gamę wymiarów i regulacji półek. Wartym uwagi jest fakt, że producent jest w stanie zapewnić godną jakość oraz w określonych przypadkach niemal dożywotnią gwarancję. Co więcej – obiecuje, że produkty firmy Metro faktycznie mają zastosowanie praktyczne i mogą powiększyć przestrzeń niemal o 50%.

Maksymalne obciążenie pojedynczego regału Metro wynosi ponad 900 kg, co stanowi imponujący wynik. Mocowanie jest proste i wytrzymałe, montaż precyzyjny – konstrukcja produktu pozwala na regulację półek co 25 mm. Dzięki temu możliwe jest jak najbardziej produktywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Systemy regałowe oferują wiele możliwości dopasowania. To znaczy, że regały Metro są wolnostojące, podwieszane, a także mobilne. Przystosowane do zarówno suchego, jak i wilgotnego środowiska zostały wykonane w sposób estetyczny. Natomiast higienę i bezpieczeństwo umożliwia specjalna powłoka z Microbane. Zainteresowanie powinna budzić również oferta producenta – firma Metro oferuje bezpłatne opracowanie projektu magazynu, który będzie oparty o produkty Metro.

Leave a Reply